COOPER TAXI

PARTNEŘI

Nabídka autoelektrikářských prací. Diagnostika VAG, montáže autoalarmů, centrálních zamykání, hands free sad a GPS zabezpečení vozidel. Dále zajišťujeme montáže audio zařízení, tažných zařízení BOSAL, denního svícení.


Společnost vznikla v roce 2009 jako fyzická osoba. V roce 2018 jsme se transformovali na RBH stavby s.r.o. se sídlem v Bělkovicích - Lašťanech č. p. 17. Nabízíme zákazníkům kvalitu, rychlost a zkušenost s realizací různých stavebních projektů. Vlastníme veškeré potřebné vybavení k prováděným stavbám.


Zabýváme se návrhy a realizacemi interiéru. Naším cílem v této oblasti, je poskytnout Vám nadstandardní péči. Jsme profesionálové, kteří jsou schopni vytvořit interiéry na míru dle Vašich požadavků, přání a představ. Každý nový projekt je pro Nás osobní výzvou. 


Realitní kancelář je již od svého založení zaměřena na kvalitu, nikoliv kvantitu, a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré realitní činnosti kanceláře. Vše zajišťujeme dle zákona a etických zásad společnosti.